Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Bez punktów.

• autor: AdminMLKS, 2015-08-25 09:32

W meczu trzeciej kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski musieli uznać wyższość Kujawiaka Kowal ponosząc porażkę na własnym boisku 1:3 (0:2). Jedyną bramkę dla MLKSu strzelił w drugiej połowie na 1:2 Zdobych Adrian. Goście prowadzili już do przerwy 0:2 po trafieniach ich grającego trenera Kwiatkowskiego oraz Śmigla. Gdy wydawało się, że Zjednoczeni będą w stanie uratować chociażby remis to niestety w 80 min kolejny raz indywidualną akcją Kwiatkowski zdobył swojego drugiego gola ustalając wynik spotkania. Po trzech seriach spotkań mamy 4 pkt i zajmujemy 9 miejsce w tabeli, w środę pucharowe emocje i mecz w Lubieniu z Lubinianką.

Skład: Maciejewski - Kwieciński B. (Kozłowski M. 46'), Kiciński (c) (Domański 85'), Kawczyński, Stawicki - Zdobych, Kowalski, Kozłowski P. (Deręgowski 88'), Hełminiak S., Kuligowski - Dzierżawski

Rezerwa: Lahuta, Lichmański, Kwieciński J., Jaroński

Kartki: Kiciński (żółta)