Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

3 punkty!!!

• autor: AdminMLKS, 2015-09-07 21:43

We wczorajszym meczu V kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej Zjednoczeni Piotrków Kujawski przełamali złą passę i pokonali na własnym boisku Mień Lipno 3:1 (1:0), hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Kozłowski Patryk. Do przerwy prowadziliśmy 1:0, natomiast w 2 połowie już na jej początku czerwoną kartkę otrzymał Stawicki Kacper za zagranie ręką w polu karnym i po raz kolejny graliśmy w 10 na 11 Za to zagranie goście otrzymali również rzut karny który obronił Eliasz Maciejewski!. Niestety w 60 minucie golkiper Zjednoczonych doznał kontuzji i w bramce zastąpił go młodszy kolega Lahuta Szymon i już w pierwszej sytuacji po rzucie rożnym musiał wyjmować piłkę z bramki po samobójczym trafieniu Marcina Domańskiego. Potrafiliśmy jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść po trafieniach Kozłowskiego Patryka inkasując komplet punktów. Z dorobkiem 7 na swoim koncie zajmujemy 10 pozycje w tabeli za tydzień wyjazd do Gębic.

Skład: Maciejewski (Lahuta 60') - Betliński Przemysław (Kuligowski 37'), Kiciński (c), Domański,  Stawicki - Kawczyński, Kozłowski P., Kowalski, Hełminiak S., Zdobych (Lichmański A. 79') - Kozłowski M. (Dzierżawski 62')

Rezerwa: Kwieciński B.

Kartki: Stawicki Kacper (czerwona), Kawczyński (żółta)

Widzów: ok. 80