Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Remis w Gębicach!

• autor: AdminMLKS, 2015-09-15 10:54

W spotkaniu szóstej kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej, Zjednoczeni Piotrków Kujawski wywieźli jeden punkt z Gębic, remisując z tamtejszą Notecią 3:3 (1:0). Zjednoczeni musieli po raz kolejny grać w osłabieniu ponieważ już w 13 minucie spotkania czerwoną kartką za faul przed polem karnym ukarany został nasz bramkarz Eliasz Maciejewski. Gra byłą bardzo wyrównana, ale to gospodarze objęli prowadzenie w 30 minucie i takim rezultatem schodziliśmy do szatni. W drugiej połowie mimo gry o jednego zawodnika mniej to nasz zespół starał się kreować grę czego efektem były dwie bramki strzelone w odstępie kilku minut, najpierw do wyrównania doprowadził Kiciński Marcin umieszczając piłkę głową w bramce, następnie Kozłowski Michał w kolejnym zamieszaniu pod bramką wpakował futbolówkę do siatki i mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Te nie trwało długo bo w 70 minucie gospodarze wyrównali, a po kolejnych 10 minutach wyszli na prowadzenie 3:2. Zjednoczeni na szczęście tego dnia grali do końca i wyrównującą bramkę, a drugą w tym spotkaniu zdobył w 90 minucie spotkania kapitan Kiciński Marcin. Wywozimy jeden punkt z Gębic który dopisujemy do swojego dorobku i z 8 po sześciu kolejkach zajmujemy 10 lokatę w tabeli. Za tydzień mecz z liderem Gopłem Kruszwica.

Skład Zjednoczeni: Maciejewski (13' cz.k.) - Kwieciński B.(Kuligowski 46'), Kiciński (c), Domański, Kawczyński - Dzierżawski (Rybicki 60'), Kozłowski P., Kowalski, Hełminiak S. (Lahuta 15'), Zdobych - Kozłowski M. (Lichmański 75')

Rezerwa: Hełminiak P., Kocent, Betliński Przemysław

Kartki: Maciejewski (czerwona), Kozłowski P., Kiciński, Zdobych (żółte)