XIV kolejka - Start Radziejów

• autor: AdminMLKS, 2015-11-07 21:38

Pora na najbardziej wyczekiwany mecz tej rundy, a mianowicie w czternastej kolejce spotkań kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej dojdzie do derbowego pojedynku powiatu Radziejowskiego w którym Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmować będą na własnym boisku Start Radziejów. Piotrkowianie przystępować będą do tego spotkania z ostatniego miejsca w tabeli z serią 8 spotkań bez zwycięstwa (3 remisy), Start natomiast dla porównania ma 7 punktów więcej i zajmuje 9 lokatę, a w ostatnich 8 meczach zanotował tylko 1 wygrana i 3 remisy. W minionym sezonie na naszym boisku wygrał Start 0:2, pora na rehabilitację i przełamanie złej passy. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 8 listopada o godzinie 13:30 na boisku w Piotrkowie Kujawski. Zapraszamy wszystkich na mecz bo będzie to ostatnie spotkanie Zjednoczonych w tym roku na własnym boisku!