Podsumowanie okresu przygotowawczego!

• autor: AdminMLKS, 2016-03-14 20:34

Zakończył się okres przygotowawczy w przerwie zimowej do rundy wiosennej sezonu 2015/2016. Zjednoczeni Piotrków Kujawski rozegrali w tym czasie 6 spotkań kontrolnych. Oto krótkie podsumowanie od trenera Tomasza Jarońskiego:

"Podczas okresu przygotowawczego rozegraliśmy sześć sparingów. Graliśmy ze zmiennym szczęściem. Zanotowaliśmy 3 zwycięstwa, 2 porażki oraz 1 remis. W kadrze znajduje się 22 zawodników. Na wiosnę ze względów zawodowych nie zobaczymy w naszych barwach Adriana Zdobycha, Krzysztofa Małachowskiego. Z powodu kontuzji kolana zabraknie Daniela Kuligowskiego. Natomiast Cezary Kocent zrezygnował z gry. Do zespołu dołączyli nie grający jesienią Patryk Betliński , Krystian Stawicki, Jonasz Wojciechowski oraz Gawroński Sebastian, który występuje teraz jako zawodnik z pola. Cel jest taki sam jak u wielu innych drużyn w lidze. Będziemy walczyć o miejsce gwarantujące utrzymanie, a co z tego wyjdzie to zobaczymy w czerwcu."

Oto wyniki oraz strzelcy bramek dla MLKSu:

Piast Złotniki Kujawskie - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5:0
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno 3:2 (Dzierżawski 2, Hełminiak P.)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Sompolno 3:1 (Gawroński 2, Dzierżawski)
Włocławia Włocławek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:2 (Dzierżawski, Kozłowski P.)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Dąb Bąkowo 3:3 (Kozłowski P. 2, Kozłowski M.)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Strażak Licheń stary 1:3 (Kozłowski P.)

Lista strzelców:
Dzierżawski Michał 4
Kozłowski Patryk 4
Gawroński Sebastian 2
Kozłowski Michał 1
Hełminiak Piotr 1

W najbliższą sobotę 19 marca o godzinie 15:00 zaczynamy sezon  ligowy, a pierwszym rywalem będzie Lider Włocławek z którym w pierwszym meczu wygraliśmy 1:2. Zapraszamy!