XVIII kolejka- Kujawiak Kowal

• autor: AdminMLKS, 2016-03-26 08:27

Tak jak to było w latach ubiegłych tak i w tym roku kolejka ligowa przypada w Wielką Sobotę, a w niej Zjednoczeni Piotrków Kujawski wybiorą się do Kowala by zmierzyć się z miejscowym Kujawiakiem, bardzo dobrze spisującym się w tm sezonie z dorobkiem 35 punktów plasuje się na 3 pozycji z realnymi szansami na awans do IV ligi. Zjednoczeni natomiast są na drugim biegunie i na wiosnę będą walczyć o utrzymanie. W pierwszym spotkaniu obu drużyn w Piotrkowie zwyciężył Kujawiak pokonując nasz zespół na naszym boisku 1:3 a honorowe trafienie dla MLKSu strzelił w tym meczu Zdobych Adrian. Spotkanie zaplanowano na sobotę 26 marca o godzinie15:00. Mecz poprowadzi trójka sędziowska z Torunia, jako główny Jerzy Rolbiecki, a pomagać mu będą: Jacek Rogowski oraz Krzysztof Kaczmarek. Zapraszamy na mecz!