II runda OPP - Orlęta Aleksandrów Kuj.

• autor: AdminMLKS, 2016-09-14 14:53

Uwaga, czas na pucharowe emocje z Okręgowym Pucharem Polski na szczeblu podokręgu włocławskiego. Zjednoczeni Piotrków Kujawski w I rundzie podejmować będą na własnym boisku IV ligowca, Orlęta Aleksandrów Kujawski, czyli zespól dobrze nam znany ze wspólnych występów w A klasie czy to w V lidze. Obecnie Orlęta Aleksandrów Kujawski rozgrywają swój 3 sezon w IV lidze, po 7 kolejkach tego sezonu zgromadzili na swoim koncie 10 punktów co daje im 12 pozycje w tabeli. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj tj. 14 września o godzinie 17:00 na boisku miejskim w Piotrkowie kujawskim przy ulicy Kaliskiej. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Włocławka, jako główny Bartłomiej Wiśniewski, a na liniach pomagać mu będą: Jacek Kowalewski oraz Rafał Borkiewicz. Dzisiejsze spotkanie będzie zapewne okazją do zaprezentowania się na boisku zawodników którzy do tej pory rzadko pojawiali się na placu gry. Zapraszamy wszystkich na mecz by wspierać naszą drużynę!