DERBY!!!

• autor: AdminMLKS, 2016-10-19 13:22

Uwaga, uwaga, uwaga! Pora na 11 kolejkę, a w niej czas na DERBY ze Startem Radziejów! Mecz na który czekają wszyscy kibice Zjednoczonych i nie tylko. Aktualnie Zjednoczeni z 14 punktami plasują się na wysokiej 6 pozycji w tabeli, Start natomiast po słabym początku sezonu zaczyna punktować i ma ich już 13 na swoim koncie plasując się na 8 miejscu. Tegoroczne derby maja dodatkowy smaczek, bo od tego sezonu w barwach Radziejowskiego Startu, w ramach półrocznego wypożyczenia grają nasi zawodnicy Kiciński Marcin i Kozłowski Patryk. Zjednoczeni jednak mimo problemów kadrowych notują jeden z lepszych startów sezonu w rozgrywkach piątej ligi. Na derby do kadry wracają trener Jaroński, Kawczyński, Betliński Przemysław, Rybicki i Kwieciński Bartosz, których zabrakło w wygranym spotkaniu w Dobrzyniu. Ostatni mecz w tamtym sezonie Start wygrał 2:1 u siebie. Tym razem zagramy jednak na własnym boisku w niedzielę 23 października o godzinie 15:00 na boisku miejskim w Piotrkowie przy ulicy Kaliskiej. Gdzie na swoim boisku to My wygraliśmy 2:1. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego zapraszamy wszystkich na mecz, i prosimy o wsparcie naszej drużyny swoją obecnością. Dajcie znać znajomym i zapraszamy wszystkich w niedziele!