Derby sa nasze!!!

• autor: AdminMLKS, 2016-10-24 22:33

Derby powiatu dla Zjednoczonych Piotrków Kujawski!!!! W niedzielnym spotkaniu XI kolejki kuj-pom klasy okręgowej gr. II, Zjednoczeni Piotrków Kujawski podejmowali na własnym boisku rywala zza miedzy Start Radziejów. Pierwsza połowa nie przyniosła nam bramek i za dużo emocji, to rywale mieli jednak w tej odsłonie więcej okazji na objęcie prowadzenia szczególnie po stałych fragmentach gry, lecz do przerwy bez bramek. Druga na szczęście obfitowała już w bramki i to Zjednoczeni jako pierwsi w 50 min. objęli prowadzenie, w polu karnym z piłką przy nodze znalazł sie Kowalski Patryk który po mocnym strzale przełamał rękawice golkipera gości umieszczając piłkę w siatce, było to drugie trafienie Patryka w tym sezonie. Niestety po straconej bramce Start podkręcił i przycisnął nasz zespół do głębokiej defensywy w około 70 minucie po naszym rzucie rożnym goście przeprowadzili zabójczą kontrę którą w sytuacji sam na sam wykończył Czarnota Damian doprowadzając do remisu. Gdy wszyscy myśleli już o podziale punktów w doliczonym czasie gry mieliśmy rzut rożny, piłkę dośrodkował Kawczyński, a w wielkim tłoku w polu karnym do piłki dopadł grający trener Tomasz Jaroński pakując piłkę głową do bramki zapewniając nam zwycięstwo i trzy punkty!!! Z dorobkiem 17 na swoim koncie zajmujemy 3 miejsce w tabeli! Za tydzień pauzujemy w lidze, ale w zamian rozegrany będzie sparing z GKS Lisewo.

zdjęcie: Mirosław Kowalski

autor: ~wloclavia fans 2016-10-30 11:37:41