Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Niesamowity comeback!!!!

• autor: AdminMLKS, 2017-05-24 21:12

Cóż to był za mecz!!! W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu XVI kolejki Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali na własnym boisku Włocławię Włocławek 4:2, mimo że do przerwy przegrywaliśmy 0:2, a sytuacji do strzelenia bramki było jak na lekarstwo. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie, a dobrą grę drużyny wykorzystywał Krzysztof Małachowski który najpierw strzelił kontaktowego gola, kilka minut później wyrównał, by na końcu strzelić 3 bramkę wyprowadzając Nas na prowadzenie, tym samym kompletując Hatt-tricka. W końcówce goście próbowali wyrównać, ale to Zjednoczeni zadali ostateczny cios, a dokładnie Hełminiak Seweryn ustalając wynik na 4:2 w doliczonym czasie gry. Dopisujemy kolejne bardzo ważne 3 punkty i z 27 zajmujemy 10 lokatę. W najbliższą sobotę bardzo ważny wyjazdowy mecz derbowy ze Startem Radziejów o godzinie 15:30. Zapraszamy!

Skład Zjednoczeni: Lahuta - Stawicki, Betliński Patryk, Kiciński, Kwieciński (Jaroński 65')- Kozłowski P., Kowalski, Deręgowski (Kawczyński 46'), Hełminiak, Rosołowski (Lichmański 70') - Małachowski (Betliński Mateusz 80')

Rezerwa: Maciejewski