XVI kolejka - Noteć Łabiszyn

• autor: AdminMLKS, 2018-03-16 23:16

Po bardzo długiej przerwie zimowej wracamy na boiska ligowe walczyć o kolejne punkty. W meczu inaugurującym rundę wiosenną dla Zjednoczonych, podopieczni Tomasza Jarońskiego podejmować będą na własnym boisku 7 drużynę tabeli po pierwszej rundzie tj. Noteć Łabiszyn. przeciwnicy jesienią zgromadzili 22 punkty (7-1-7), w pierwszym spotkaniu obu drużyn ekipa z Łabiszyna wygrała na swoim boisku 3:0 (1:0). Zjednoczeni z 12 punktami na koncie i 14 lokacie (3-3-9) w tabeli, wiosną będą musieli walczyć o każde punkty które dadzą utrzymanie, a gdzie o punkty najlepiej walczyć jak nie na własnym boisku. Spotkanie szesnastej kolejki  zaplanowano na niedzielę 18 marca o godzinie 15:00 na boisku miejskim w Piotrkowie przy ulicy Kaliskiej 61. Arbitrem głównym będzie Adrian Sławkowski (Lipno), a pomagać mu będą: Krzysztof Budziński (Lipno) oraz Adam Kraśnicki (Dobrzyń). Mimo zimowej aury zapraszamy wszystkich na mecz!

...

autor: ~obserwator ligi 2018-03-17 14:09:51

avatar zjednoczeni 1-3 noteć

autor: ~do obserwator ligi 2018-03-18 13:16:31