XVII kolejka - LTP Lubanie

• autor: AdminMLKS, 2018-03-22 21:21

W najbliższej siedemnastej kolejce spotkań Zjednoczeni Piotrków Kujawski ponownie będą grać na własnym boisku, tym razem podejmować będziemy LTP Lubanie które na start rundy wiosennej pewnie pokonało Wisłę Dobrzyń 3:0. W pierwszym spotkaniu obu drużyn na jesień w Lubaniu LTP wygrało 3:0. Goście są faworytem, ale każdy po ciuchu liczy na niespodziankę i urwanie punktów co nie raz udawało się na własnym boisku. Mecz zaplanowano nietypowo bo na sobotę 24 marca na godzinę 15:30. Arbitrem głównym spotkania będzie Piotr Kośmider, a pomagać mu będą: Patryk Sławski oraz Patryk Wódkowski.  Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz na stadion przy ulicy Kaliskiej!

...

autor: ~obserwator ligi 2018-03-23 10:58:49

avatar nie no tu raczej niespodzianki nie bedzie zjednoczeni musza szukac pkt z druzyznami sąsiadującymi w tabeli moj tym to zjednoczeni 0-2 ltp