Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Czas zacząć ligę

• autor: AdminMLKS, 2010-03-19 22:00
Już w niedzielę 21.03.2010r. o godz 15:00 na Stadionie miejskim w Piotrkowie Kujawskim po długiej przerwie zimowej Zjednoczeni Piotrków rozpoczną rundę wiosenną. Piotrkowianie zajmują obecnie 3 miejsce (26 pkt.), ich przeciwnikiem będzie Sadownik Waganiec 5 miejsce (24 pkt), który w przerwie zimowej wzmocniony takimi zawodnikami jak: Jacek Smykowski, Michał Niedziałek, Marian Komorowski, Radosław Morawski (wszyscy Jagiellonka Nieszawa) , Piotr Nowak (Naprzód Jabłonowo), na pewno będzie trudnym przeciwnikiem. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, w rundzie jesiennej mecz zakończył się remisem 1:1. Sędzia głównym tego spotkania będzie Tomasz Perliński. Życzymy powodzenia i zapraszamy wszystkich wiernych kibiców na Stadion by dopingować naszą drożynę. MLKS!!! Czytaj dalej...
Terminarz 14 kolejki włocławskiej A-klasy:

SOBOTA:
Lech Dobre-Lider Anwis DGS godz 11:00 - Bartłomiej Wiśniewski (wynik w rundzie jesiennej 0:6)
Piast Bądkowo-Victoria Smólnik godz 15:00 - Dariusz Siciński (1:3)
Wicher Wielgie-Wzgórze Raciążek godz 16:00 - Adrian Rybowicz (0:3)

NIEDZIELA:
Zjednoczeni Piotrków Kujawski-Sadownik Waganiec godz 15:00 - Tomasz Perliński (1:1)