Tylko remis w Bądkowie

• autor: AdminMLKS, 2010-05-12 21:17

Piast Bądkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:3 (0:0)

Bramki: Hełminiak Seweryn, Jaroński Tomasz, Wojnowski Kamil

Skład: Gawroński, Mańkowski P., Mańkowski B., Betliński M. (Betliński Przemysław), Kiciński (Lichmański), Kuligowski (Wojnowski), Hełminiak S., Hełminiak P., Jaroński, Doręda, Lebioda

Wypowiedź pomeczowa trenera Tomasza Jarońskiego:

"Pierwsza połowa to zdecydowana nasza przewaga, dominowaliśmy w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Graliśmy szybko, pomysłowo dużo na dwa kontakty i bez przyjęcia. Rywal atakował bardzo rzadko głównie po naszych błędach. Niestety nasza gra nie przełozyła się na zdobycz bramkową. Druga część rozpoczęła się od przypadkowej bramki dla Piasta. Wkrótce wyrównaliśmy, lecz pierwsza bramka podziałała na gospodarzy bardzo mobilizująco i stali się bardzo groźnym zespołem. Z kolei my ciągle goniliśmy wynik co nam wychodziło lecz nie udało się wyjść na prowadzenie. W końcówce gospodarze mogli przechylić szale na swoją korzyść, ale ich napastnikowi zabrakło sił i nie wykończył solowej akcji celnym strzałem. Uważam, że rozegraliśmy ładny mecz, efektowny dla kibica lecz za efekty specjalne punktów się nie przyznaje. Na koniec dziękuje wiernym kibicom za przyjazd na mecz i wspieranie naszej drużyny i do ostatniego gwizdka świetnie prowadzącego zawody sędziemu głównemu."

autor: ~wloch 2010-05-15 22:56:01

avatar halllllllllllooooooooooooo chlopaki halooooooooooooooo