Po spotkaniu

• autor: AdminMLKS, 2010-07-15 20:44

Dzisiaj odbyło się spotkanie zarządu klubu MLKS Zjednoczeni z zawodnikami grup młodzieżowych. Trenerami zostali Sebastian Gawroński grupa Trampkarz oraz Kamil Kawczyński grupa Junior Młodszy. Pierwszy trening trampkarzy zaplanowany jest na wtorek 20 lipca godz 18:30, natomiast juniorzy młodsi zostaną jeszcze poinformowani kiedy ruszą treningi.

Informujemy także, że zarząd porozumiał się z najskuteczniejszym zawodnikiem ubiegłego sezonu Przemkiem Lebiodą , który nadal będzie reprezentował barwy MLKSu. Trwają dalsze rozmowy.  Przypominamy, że jutro o godz 18:00 odbędzie się pierwszy trening drużyny seniorów.

autor: ~kibic 2010-07-15 21:47:03

avatar Zagraj Leba jak za dawnych lat, jak za dawnych lat, jak za dawnych lat!!!!!

autor: ~asia 2010-07-16 08:49:33

avatar zagraj gieniu jak za dawnych lat, jak za dawnych lat!!!!!!!!rnwypij piwko gieniu jak za dawnych lat jak za dawnych lat:):))rnmama gapa niech powroci do nas:P..na czas treningow bedzie trzeba wylaczyc ulice kaliska z ruchu bo gieniu znowu w jakiegos tira lub ciagnik uceluje:PPPP