Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Unia pokonana!!!!

• autor: AdminMLKS, 2010-08-22 19:56

W meczu II kolejki Zjednoczeni podejmowali Unię Choceń i wygrali 3:1(1:0). Bramki strzelili: Marcin Lichmański, Przemysław Lebioda i Kamil Kawczyński. Tym samym w tabeli zespół awansował na 2 pozycje.  Czytaj więcej...

Wypowiedź trenera Tomasza Jarońskiego po meczu:

"Spotkanie z Unią Choceń nie było w naszym wykonaniu najlepsze, ale ważne, że grając słabiej zdobywamy 3 pkt. Pierwsza połowa to nasza przewaga, dobrze graliśmy w defensywie, ale zabrakło błysku w akcjach ofensywnych. Nie potrafiliśmy stworzyć wielu składnych akcji, dobrze, że po kontrze przytomnie pod bramką rywala zachował się Marcin Lichmański. W drugiej części całkowicie się pogubiliśmy. Seryjnie traciliśmy piłkę na własnej połowie, po czym musieliśmy naprawiać błędy tracąc mnóstwo sił. Fantastycznie w bramce spisywał się Sebastian Gawroński (po za błędem przy bramce), który trzykrotnie wychodził obronną ręka w sytuacjach sam na sam. Teraz należy skupić się na następnym przeciwniku o kontynuować zwycięską passe!!! "

Bramki: Lebioda Przemysław, Marcin Lichmański, Kamil Kawczyński

Skład: Gawroński,- Jaroński, Ornat (Mańkowski Przemysław 70'), Kuligowski, Żak (Betliński Przemysław 70')- , Stępiński, Hełminiak S.,Betliński Patryk, Kawczyński-, Lebioda (Walczak 85'), Lichmański (Dzierżawski Michał 60')

ZAPRASZAMY DO OBIEKTYWNEGO OCENIANIA ZAWODNIKÓW PO MECZU!!!