Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Dramatyczna końcówka

• autor: AdminMLKS, 2010-08-28 19:33

W III kolejce Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali Lecha Dobre tylko 4:3 mimo, że prowadzili w 75 min już 4:0. Bramki zdobyli Kamil Kawczyński 2, Michał Dzierżawski i Patryk Betliński (wolny),  Zjednoczeni Kończyli mecz w 10 po 2 żółtej i czerwonej kartce dla Kawczyńskiego.

" Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando. Próbowaliśmy gospodarzy wciągnąć na naszą połowę lecz rywal uparcie grał swoje stawiając "autobus" przed polem karnym. Ciężko nam było stwarzać dogodne sytuacje, ale dwukrotnie Kamil Kawczyński pokonał bramkarza Lecha. Druga połowa od początku to ataki przeciwnika lecz nic z nich nie wynikało, my spokojnie podwyższyliśmy wynik i czekaliśmy na kolejne gole. Padły, ale dla Dobrego, pierwszy po karnym, a przy okazji za dyskusje Kawczyński dostał drugą żółtą i wyleciał z boiska. Gospodarze zwietrzyli szanse i poszli za ciosem strzelając kolejne bramki. Dobrze, że mecz się skończył bo było bardzo gorąco pod naszą bramką i z pewnego zwycięstwa zrobiła się nerwówka. Szkoda tylko straconych bramek, ale są kolejne 3 punkty!"

Bramki: Kamil Kawczyński 2, Dzierżawski Michał, Betliński Patryk (wolny)

Skład: Gawroński,- Jaroński, Ornat (Mańkowski Przemysław 46'), Kuligowski (Betliński Przemysław 75'), Żak (Betliński Mateusz 60' )- , Stępiński, Hełminiak S.,Betliński Patryk, Kawczyński-, Lebioda , Lichmański (Dzierżawski Michał 46')