XII kolejka - Orlęta Aleksandrów Kujawski

• autor: AdminMLKS, 2010-10-28 22:25

To już przedostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2010/2011 włocławskiej A klasy, a w niej czeka nas mecz na szczycie gdzie Zjednoczeni Piotrków Kujawski lider tabeli zmierzą się na wyjeździe w Aleksandrowie Kujawskim z miejscowymi Orlętami czyli wiceliderem tabeli. Rywal w obecnym sezonie w 11 meczach zanotował 8 zwycięstw, 1 remis (z Unią) i 2 porażki (z Łokietkiem i Cukrownikiem) w stosunku bramkowym 36-16, najskuteczniejszym strzelcem jest Szymon Brzeziński zdobywca 13 bramek. W ostatniej kolejce rywal pokonał Tęcze 6:1.  W poprzednim sezonie Piotrkowianie na własnym boisku pokonali Aleksandrowian 4:1, lecz na boisku rywala ulegli 0:3. Zjednoczeni natomiast w obecnym sezonie w 11 meczach odnotowali 9 zwycięstw , 2 remisy (Piast i Tęcza) i 0 przegranych w stosunku bramkowym 47-12, a najskuteczniejszym strzelcem jest Przemysław Lebioda - 12 bramek. W ostatniej kolejce MLKS wygrał 6:0 z Wichrem. Spotkanie odbędzie się 30 października (sobota) o godzinie 14:00 na boisku w Aleksandrowie, arbitrem głównym spotkania będzie Pan Budziński na liniach pomagać mu będą panowie Prażniewski i Sławkowski. Na to spotkanie organizowany jest darmowy wyjazd dla kibiców Zjednoczonych więcej inf. tutaj. Ten mecz jest bardzo ważny dla dalszych losów dlatego prosimy kibiców o jak najlepszą pomoc tzn. doping dla naszej drużyny. Zapraszamy wszystkich chętnych na mecz.

Niżej prezentujemy wszystkie pary XII kolejki:

Sobota:
Orlęta Aleksandrów Kujawski - MLKS Zjednoczeni Piotrków Kuj.  godz.14:00 - Budziński
GKS Baruchowo - Tęcza Topólka  godz. 14:00 -  Grabski
Lech Dobre - Wzgórze Raciążek  godz. 13:00 -  Jankowski
Viktoria Smólnik - Piast Bądkowo  godz. 14:00 -  Mazanowski

Niedziela:
Zgoda Chodecz - Wicher Wielgie  godz. 14:00 -  Salach
Łokietek Brześć Kuj. - Cukrownik Fabianki  godz. 12:00 -  Gołębiowski
Unia Choceń - Cheko Skórzno  godz. 11:00 -  Pecyna

Źródło: www.kpzpn.pl
www.pomorska.pl

ZAPRASZAMY DO TYPOWANIA W III EDYCJI "LIGI TYPERA"
(przewidziane nagrody za zwycięstwo)

autor: ~kibic 2010-10-29 11:03:20

avatar Do boju panowie, nawet 1-0 byle wygrana była ;)

autor: ~Chojna$_GKS 2010-10-29 11:16:30

avatar Bardzo ciężki mecz, za tydzień my przyjeżdżamy więc na koniec rundy macie 2 mecze na szczycie ;) pzdr

autor: ~luki 2010-10-29 17:25:17

avatar zobaczymy wreszcie jaka mamy druzyne bo ta reszta to soltysiada