Były piłkarz Zjednoczonych w Bundeslidze???

• autor: gawron17, 2011-01-31 14:18

Wychowanek Startu Radziejów Patryk Kozłowski który grał w naszych Młodzikach w rundzie jesiennej sezonu 2009/2010r  wyjechał na tygodniowe testy do czołowego klubu Bundesligi Hannover 96.

Patryk ( Messi ) Kozłowski lat 14 od dziecka mieszka w Piotrkowie Kujawskim.Od małego  uwielbiał grac  w piłkę i dla tego poszedł do Startu Radziejów żeby rozwijac swoje umiejętności piłkarskie ponieważ w naszym klubie nie było drużyny z jego rocznika.W 2009 roku powstała drużyna młodzików i Messi od razu zdecydował się na grę w naszym klubie.Niestety grał w naszej drużynie młodzików przez pól roku bo od razu zainteresował  się nim Lider Włocławek i przeszedł do tego klubu.

Patryk w wakacje wyjechał  z drużyną Lidera na turniej do Francji gdzie był wyróżniającym się zawodnikiem i  dlatego jest w kręgu zainteresowań  takich  klubów jak Hannover 96 i HSV Hamburg.

Życzymy byłemu piłkarzowi naszego klubu udanych testów i udanej kariery piłkarskiej!!

autor: ~kibic 2011-01-31 15:42:40

avatar no bravoo ;) kolejny POLAK dla reprezentacji Niemiec ;p Lato nie popełnij takiego błedu jak pewien pan z Podolskim ;DD

autor: ~messi 2011-02-02 15:09:43

avatar nie do HANNOVERU96 tylko do st.Pauli