Kolejne Zwycięstwo!!!

• autor: gawron17, 2011-02-06 16:34

Zjednoczeni Piotrków Kujawski w drugim meczu sparingowym pokonali dziś na wyjezdzie GKS Lisewo 7-0 (2-0).Bramki dla naszego zespołu strzelali Tomasz Mikołajczak 2 , Przemysław Lebioda 2 (Z rzutów karnych) Betliński Patryk  , Kuligowski Daniel (głową) i Błażej Karaś.

W Kadrze   na ten mecz zabrakło:  Mańkowskiego Przemka , Betlińskiego Mateusza , Betlińskiego Przemka , Hełminiaka Seweryna , Kawczyńskiego Kamila , Żaka Mateusza i Lichmańskiego Marcina.

Mimo licznego osłabienia składu drużyna poradziła sobie bardzo dobrze  z niżej notowanym rywalem.Trener Tomasz Jaroński postanowił wprowadzic nowe ustawienie i drużyna w tym meczu uczyła się  już nowego stylu gry  1-4-2-3-1.

Skład: Gawroński(46 Banasiak) Kiciński (46 Kaszubski) Ornat (75 Kuligowski)Małachowski , Kuligowski (65 Kiciński)Hełminiak Piotr (65 Gawroński)Jaroński,Betliński Patryk ,Doręda(80 Hełminiak Piotr) Lebioda (80 Mikołajczak) Mikołajczak (60 Karaś)

autor: ~anetka 2011-02-06 21:39:05

avatar A czemu nie grał masa? tak liczyłam na jego występ. buziaczki kis kis kis dla niego