Wygrany sparing!!!

• autor: gawron17, 2011-02-24 19:27

Dziś swoje kolejne spotkanie rozegrali piłkarze naszego klubu.Zjednoczeni w dzisiejsze popołudnie pokonali IV ligowy Start Radziejów 2-1 (2-0).Bramki dla naszego zespołu strzelili w 25min Kuligowski Daniel i w 35min Doręda Cezary. Natomiast bramkę dla gospodarzy w 78min strzelił Kowalski.

Do składu wrócili nie obecni w ostatnich meczach sparingowych Jaroński Tomasz , Kawczyński Kamil , Stępiński Dawid i Wojnowski Kamil. Natomiast nie obecny w tym meczu byli bracia Hełminiak, Lichmański Marcin,Banasiak Krystian, Betliński Przemek i Jerzy Walczak.

Trener Tomasz Jaroński po meczu był bardzo zadowolony przede wszystkim z gry i zaangażowania naszych piłkarzy w ten mecz.Oby więcej takich meczy w wykonaniu Zjednoczonych.

Skład:Gawroński,Kiciński,Małachowski,Mańkowski,Ornat,Kaszubski,Kawczyński,Jaroński,Kuligowski ,Lebioda i Doręda

Na zmiany weszli:Żak,Stępiński i Wojnowski

autor: ~Kibol 2011-02-24 21:57:08

avatar Gawron na bramce, a nie banan i od razu jaki wynik. Dziękujemy za zwycięstwo!

autor: ~anonim 2011-02-24 23:02:57

avatar no no wygrana ze Startem :) Oby tak w lidze :)

autor: ~Kibol 2011-02-25 15:50:17

avatar Widać kto lepszy odwieczny rywal pokonany ;) Oby tak dalej