Sparing Odwołany!!!

• autor: gawron17, 2011-02-26 09:58

W niedzielne popołudnie Zjednoczeni mieli rozegrać sparing nr V z Kujawiakiem Kowal.Niestety ten mecz się nie odbędzie bo władze obydwu klubów nie dogadali się co do miejsca rozegrania meczu sparingowego.Działacze Kujawiaka chcieli aby  mecz  został rozegrany we Włocławku na Sztucznej murawie ale niestety nasz klub nie zna jeszcze budżetu i nie chciał wydawać tak dużych pieniędzy na jeden sparing.A piłkarze z Kowala niestety nie chcieli przyjechać do nas żeby rozegrać mecz na śniegu.

Dobrze że nasi piłkarze w czwartek rozegrali nieplanowany mecz ze Startem bo tak to byśmy nie rozegrali kolejnego sparingu.Przypomnijmy że Kolorowi Krusza Zamkowa też nie przyjechała .Szkoda że żadna drużyna nie chce jak na razie przyjechać do nas na sparing tylko my musimy jezdzić do wszystkich.

Następny sparing już za tydzień ale jeszcze miejsce nie zostało ustalone.

autor: ~hehehe 2011-02-26 13:30:56

avatar ale parodia nie chca przyjeżdżać ostatnio w baruchowie było na boisku pełno sniegu i grali sparinga i kowal przyjechał do nich na mecz dziwne

autor: ~kibic 2011-02-26 20:03:07

avatar Zarzad niech swoje wylozy a nie na gmine czeka

autor: ~do kibica 2011-02-27 08:13:35

avatar jak jesteś taki bogaty to wyloz ze swoich, a ze jesteś naszym kibicem to na pewno się ucieszysz ze pieniądze zostana dobrze spożytkowane.

autor: ~kibic 2011-02-28 22:51:32

avatar A wiec niech zarzad nie siedzi na necie i czyta wpisow tylko jak obiecal niech sponsorow szuka tyle obiecaliscie i nic

autor: ~kibic 2011-03-03 18:06:54

avatar Jeśli to prawda co napisali w pomorskiej,że sewer i cinek wrócą do gry pod koniec kwietnia(to jest gdzieś na połowe rundy rewanżowej)to przy innych kłopotach(kontuzji patryka,braku możliwości trenowania i grania pzez stępnia)możemy się z awansem pożegnać.

autor: ~kibic 2011-03-04 07:50:12

avatar ciezko mi zrozumiec dlaczego zgadzamy sie na takie rozwiazanie,co jest wazniejsze ,p.nozna czy reczna,pewnie jedno i drugie,tylko ze reczna jest pod szyldem STARTU