Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Remis z Piastem

• autor: kibic, 2008-10-21 12:03
Spotkanie rozpoczęło się od śmiałych ataków przyjezdnych, których efektem była pierwsza bramka w 4 minucie dla Piasta. Zjednoczeni po stracie gola ruszyli do odrabiania strat i przejęli inicjatywę na boisku w 26 minucie pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Patryk Betliński. Pod koniec pierwszej połowy Zjednoczeni kontrolowali sytuacje na boisku. Do szatni Podopieczni Tomasza Jarońskiego schodzili remisując 1: 1
Początek drugiej części gry nie był szczęśliwy dla MLKSu w 56 min tracimy gola i jest 1: 2 dla Piasta inicjatywa na boisku należała do gospodarzy i w 62 min po raz drugi na listę strzelców wypisał się Patryk Betliński i wyrównujemy na 2: 2 do końca spotkania Zjednoczeni mieli przewagę w posiadaniu piłki i gra toczyła się głownie na połowie gości. Mieśmy jeszcze kilka 100 % sytuacji, ale brakło wykończenia i wynik nie uległ zmianie. Remis nie odzwierciedlał sytuacji na boisku – cieszy fakt, że mimo licznych nieobecności zawodników pauzujących za kartki potrafiliśmy wywalczyć punkt – szkoda, że tylko jeden. Miejmy nadzieje że  w Nieszawie będzie lepiej i zdobędziemy 3 punkty.

Bramki dla Zjednoczonych : 2x Patryk Betliński