Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

MLKS Zjednoczeni Piotrków Kuj 9 - 4 Kujawy Kozy

• autor: kibic, 2009-02-15 17:28
W rozegranym dziś spotkaniu sparingowym zespół MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali na własnym boisku b-klasową drużynę Kujawy Kozy 9:4.Pierwsza połowa należała do gospodarzy, goście oddali tylko dwa strzał na bramkę w pierwszej połowie. Do przerwy nasz zespół wygrywał 5:0. Druga część spotkania to wyrównana gra obu zespołów ale Zjednoczeni mieli więcej sytuacji bramkowych i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:4. Zespół Kujawy Kozy przyjechał na spotkanie sparingowe w niepełnym składzie - brakowało 3 zawodników do pełnego składu (dobrani zostali zawodnicy z miejscowi)