Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Zjednoczeni pokonują radziejowski Start 2:0

• autor: kibic, 2009-02-28 14:48

Spotkanie rozpoczęło się od ataków Zjednoczonych przez pierwsze 10 min gospodarze byli strona przeważającą, później gra się wyrównała. W 20 min mogło być jeden do zera dla podopiecznych Piotra Ciesielskiego, ale zespół Startu uratowała poprzeczka bramki. Do przerwy wynik pozostał remisowy 0:0. Na drugą część meczu Zjednoczeni wychodzili zmotywowani chcąc zrewanżować się za porażkę „na orliku”. Druga część gry zaczęła się pomyślnie dla Gospodarzy w 40 minucie Krzysztof Wychliński pokonał bramkarza Startu i Zjednoczeni mogli cieszyć się prowadzeniem. Kwadrans później w 55 minucie spotkania na 2: 0 dla Zjednoczonych podwyższył Kamil Wojciechowski. Wynik meczu już do końca nie uległ zmianie i młodzi piłkarze mlksu udanie zrewanżowali się za porażkę na „orliku”

Jestem bardzo zadowolony z moich piłkarzy bo pokazali dzisiaj charakter i walczyli do końca o zwycięstwo. Bardzo dobrze zagrała cała drużyna a przede wszystkim linia obrony i bramkarz. Najbardziej cieszy mnie to ze miałem  do dyspozycji prawie wszystkich podstawowych graczy zabrakło tylko jednego zawodnika ale jego zmienik zagrał bardzo dobrze. – tak podsumował grę swojego zespołu trener Piotr Ciesielski

Następne spotkanie rozegrane zostanie na radziejowskim orliku we wtorek  3 marca o 16.00