Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Młodzicy - 2 miejsce w Radziejowie

• autor: kibic, 2009-03-30 13:49
W rozegranym wczoraj turnieju o Puchar Prezesa klubu MKS Start Radziejów podopieczni Piotra Ciesielskiego zajęli drugie miejsce ustępując tylko Gospodarzom, trzecie miejsce zajęli młodzicy z Gniewkowa. Drużyna z Topólki nie stawiła się na zawody. Zjednoczeni pojechali na zawody pomimo braku kilku podstawowych zawodników w tym bramkarza. Pierwszy mecz młodzi Zjednoczeni przegrali z Gospodarzami 1:0.

Do przerwy wynik utrzymał się remisowy (0: 0) Natomiast po przerwie jeden błąd zawodników MLKSu zadecydował o przegranej. Ogólnie gra obu ekip była wyrówna a ta jedna bramka strzelona przez Gospodarzy zadecydowała o ich zwycięstwie. Drugi mecz podopiecznych Piotra Ciesielskiego zakończył się remisem 0:0. Zjednoczeni kontrolowali sytuacje na boisku, ale nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Piotrkowianie marnowali 100 %sytuacje bramkowe. Zespół z Gniewkowa zagroził tylko raz bramce MLKSu.

Nie jestem zadowolony bo po raz kolejny czynniki nie zależne staneły nam na drodze do zwycięstwa W Radziejowie nie miałem podstawowych zawodników w ataku, pozatym napastnik stał na bramce, część drużyny jest obecnie chora – powiedział Piotr Ciesielski