Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Junorzy wygrywają - młodzicy przegrywają ze Startem

• autor: kibic, 2009-04-04 19:33
W rozegranych dziś spotkaniach młodzicy MLKS Zjednoczeni Piotrków przegrywają na własnym boisku 2:3 ze Startem Radziejów
Natomiast miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom Juniorzy MLKSu pokonując 4:2 juniorów Startu Radziejów
bramki dla juniorow mlks zdobyli: Wozniak Adam,Kozłowski lukasz,Kaszubski Patryk (rzut karny), Wojnowski Kamil
Gratulujemy podopiecznym Jerzego Walczaka !!!

Młodzi zawodnicy MLKSu mimo przewagi w pierwszej połowie przegrali 2:3 ze Startem Radziejów. Przewaga Zjednoczonych do przerwy i strzelone 2 bramki. Na przerwę schodziliśmy wygrywając 2:0. Zjednoczeni w drugiej części meczu marnowali dogodne sytuacje. Ostatnie 10 minut wystarczyło radziejowianom by pokonać gospodarzy. jednoczeni po stracie 3 bramek mogli wyrównać - sam  na sam z bramkarzem przyjezdnych wyszedł Patryk Kozłowski ale niestety nie zdołał pokonać bramkarza Startu. W drugiej części trener Zjednoczonych dokonał wielu zmian w obronie dając szanse gry zawodnikom rezerwowym. Do tego doszły liczne apsencje zawodników lini obrony spowodowane chorobą.
Po mimo poraźki jestem zadowolony z gry zespołu - chłopaki walczyli a to jest najważniejsze - powiedział Piotr Ciesielski terener Zjednoczonych