Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Lider pokonany !!

• autor: kibic, 2009-04-08 20:23

W rozegranym dziś spotkaniu sparingowym podopieczni Tomasza Jarońskiego pokonali UKS Lider Włocławek 3:2. Gra obu zespołów była wyrównana. Pierwsza część meczu zakończyła się remisem 0:0. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze( strzelcem bramki był Matuszak) . B- Klasowiec odpowiedział po kilku minutach. Druga bramka to niespodziewane uderzenie Seweryna Hełminiaka, który z połowy boiska pokonuje bramkarza UKSu i tym samym Zjednoczeni wychodzą na prowadzenie.

Goście odpowiadają 2 celnym trafieniem w tym meczu. Sędzia gola uznaje choć Gospodarze sygnalizują pozycję spalona.  W tym dniu ostanie słowo należało do podopiecznych Tomasza Jarońskiego a dokładnie do Seweryna, Hełminiaka który technicznym strzałem umieszcza piłkę w bramce gości tym – sam po raz drugi wpisuje się na listę strzelców i Zjednoczeni pokonują UKS Lidera Włocławek 3: 2 Cała drużyna rozegrała dobre spotkanie. Zawodnikami wyróżniającymi się w tym meczu byli strzelec 2 goli S Hełminiak i bramkarz Zjednoczonych W. Radkowski