Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Cenny punkt w Aleksadrowie

• autor: kibic, 2009-04-27 15:58

W niedzielnym pojedynku beniaminków padło aż 10 goli. Żaden z kibiców nie spodziewał się takiej skuteczności obu drużyn. Niedzielna potyczka Zjednoczonych w Aleksandrowie zakończyła się wynikiem 5:5. Początek nerwowy Zjednoczeni grają z wiatrem Około 15 minuta spotkania Tomasz Jaroński długie podanie z prawej części boiska do Lebiody a ten sam na sam pokonuje golkipera Orląt i Zjednoczeni prowadzą 1:0. Radość Gości z prowadzenia nie trwała jednak długo, bo niespełna 10 minut później Gospodarze wyrównują. 25 Minuta spotkania źle wybita piłka przez bramkarza Gospodarzy i Cezary Doręda lobem pokonuje bramkarza i jest 1:2

Końcówka pierwszej połowy 42 min – faul na zawodniku gospodarzy prawa strona boiska ok. 17 metr – piłka trafia w słupek bramki bronionej przez Włodka Radkowskiego dobitka i gol dla Aleksandrowian i jest 2:2. Identyczna sytuacja z drugiej strony boiska strzał po ziemi bramkarz Zjednoczonych wybija piłkę przed siebie dobitka i gol 3:2. Na początku drugiej połowy Zjednoczeni przejęli inicjatywę i wyrównują po strzale Seweryna Hełminiaka i jest remis 3:3. Gospodarze nie dają jednak za wygraną i w 70 minucie wychodzą na prowadzenie 4:3. Około 80 minuty Cezary Doręda z w polu karnym podaje do Tomasza Mikołajczaka a ten z 3 metra umieszcza futbolówkę w bramce Orląt i jest 4:4. Tuz przed końcem meczu po błędzie naszego bramkarza Orlęta wychodzą na prowadzenie, ale Zjednoczeni wyrównują na 5:5. Chwilę później Lebioda dostaje prostopadłą piłkę ale sędzia boczny pokazuje pozycję spalona. Czerwoną kartkę dostaje Mańkowski , przepychanka na boisku minutę później sędzia kończy ten zacięty pojedynek dwóch beniaminków.

Bramki dla Mlksu – Seweryn Hełminiak 2, Cezary Doręda 1, Lebioda Przemysłąw 1, Tomasz Mikołajczak 1

Skład : Radkowski-Jaroński, Betliński M ,Żak, Lichmański, Hełminiak P ,Betliński P ,Walczak, Hełminiak S, Lebioda, Doręda (na zmianę weszli :Mańkowski, Mikołajczak, Wdzięczny, Kuligowski.)