Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Unia wygrywa

• autor: kibic, 2009-04-30 10:12

W rozegranym wczoraj spotkaniu ligowym w ramach 22 kolejki V ligi grupy II Zjednoczeni Piotrków Kujawski przegrali na własnym boisku z Unią Gniewkowo 2:3. Spotkanie to rozpoczęło się dla naszej drużyny wręcz idealnie. Już w 2 minucie piłkę w bramce wyżej notowanego rywala umieszcza Mateusz Betliński Zjednoczeni prowadzą 1: 0 a chwilę później kibice cieszą się już z drugiej bramki dla Zjednoczonych strzelonej przez Seweryna Hełminiaka i Piotrowscy Zjednoczeni prowadzą 2:0. Niespodzianka wisiała w powietrzu !! Piotrowscy Zjednoczeni prowadzą 2: 0 – na trybunach doping, race.

17 Minuta Unia strzela kontaktową bramkę a w 37 minucie jest już 2:2!!  Pierwszą część meczu można podsumować 20 minut dla Zjednoczonych. Druga połowa rozpoczęła się pechowo dla podopiecznych Tomasza Jarońskiego już na samym początku strata - 3 bramki – kibice ucichli – już nie było się, z czego cieszyć. Druga połowa nie przyniosła już wyrównania. Ostatni kwadrans 2 połowy Zjednoczeni próbują zmienić rezultat, ale niestety już się udaje i przegrywamy 2:3 i do Piasta Złotniki Kujawskie mamy nadal 10 punktów  (4 punkty + 6 za walkowery ) straty.