Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Wygrana Młodzików

• autor: kibic, 2009-05-10 19:40

W rozegranym wczoraj spotkaniu ligowym Młodzicy MLKSu pokonali na własnym boisku Tęcze Topólka 3:1. Pierwsza połowa toczyła się całkowicie pod dyktando młodych Zjednoczonych. Już w 5 minucie po ładniej akcji bramkę strzela Kamil Wojciechowski. Zjednoczeni grają pewnie, zdecydowanie i kontrolują sytuacje na boisku co daje efekt w 11 minucie – strzelcem drugiej bramki dla mlksu jest Patryk Kozłowski i Zjednoczeni prowadzą już 2:0 a 3 minuty później ten sam zawodnik uderza z 25 metrów i podwyższa na 3:0. W drugiej połowie zaczynają grać goście i strzelają gola na 3:1 w 37 minucie. Zjednoczeni kontrolują sytuacje i grają z kontry ale nieskutecznie najpierw poprzeczka ratuje bramkarza gości a później słupek ratuje bramkarza Zjednoczonych. Tęcza też gra nieskutecznie i wynik pozostaje bez zmian 3:1.

Jestem zadowolony z gry zespołu bo graliśmy odważnie ale i mądrze. Pewne zasłużone zwycięstwo i 3 punkty – Piotr Ciesielski

Skład :Nawrocki Pieściński Bogucki Domański Wichliński Pokropiwny Kozłowski Kowalski Harędziak Wojciechowski Wychliński na zmiane Wędziński Rynkowicz.

Bramki dla Mlksu :Wojciechowski, Kozłowski 2

Bramki dla Tęczy : Kurzawa