Start pokonany

• autor: kibic, 2009-05-14 11:58
W rozegranym wczoraj meczu sparingowym Młodzicy  Zjednoczonych Piotrków Kujawski rozgromili Start Radziejów 6:0. Początek spotkania to wyrównana gra obu zespołów później  podopieczni Piotra Ciesielskiego kontrolowali  sytuacje na boisku ale nie mogli odczarować bramki Startu –dwukrotnie trafiają w słupek bramki. Pod koniec  pierwszej  połowy po ładnej akcji piłka trafia pod nogi Patryka Kozłowskiego który umieszcza piłkę w bramce Startu. W drugiej połowie trener dokonuje zmian i ustawienia i Zjednoczeni zaczynają strzelać bramki .

Na przemian Kamil Wojciechowski i Patryk Kozłowski zmuszali golkipera Startu do wyjmowania piłki z siatki. 40 Minuta – K Wojciechowski ,45 Kozłowski, 48 Kozłowski ,50 K Wojciechowski ,53 P Kozłowski  i mamy 6:0 !!Zawodnikiem wyróżniającym się w tym meczu był Patryk Kozłowski który poprowadził drużynę do zwycięstwa !!

W niedzielę Zjednoczeni wybierają się do Brześcia (godz. 13.00)