Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

1:2

• autor: kibic, 2009-06-01 19:24

W rozegranym w niedzielę spotkaniu w ramach 28 kolejki V ligi Zjednoczeni ulegli na własnym boisku Jagiellonce Nieszawa 1:2. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie na połowie Zjednoczonych W 40 minucie podopiecznych Tomasza Jarońskiego ratuje poprzeczka przed  utratą gola Aż do 41 minuty kibice musieli czekać by zobaczyć pierwszego gola.

Niestety był to gol zdobyty przez Gości . W drugiej części meczu Zjednoczeni coraz częściej atakowali bramkę Jagiellonki co dało efekt w 60 min. Cezary Doręda mija kilku zawodników z Nieszawy strzela i mamy 1:1. Dwie minuty później Włodzimierz Radkowski broni silny strzał zawodnika z Nieszawy. W 75 minucie prysły marzenia Zjednoczonych  o remisie – zawodnik przyjezdnych wychodzi sam na sam z bramkarzem Gospodarzy i umieszcza piłkę w siatce i jest  1:2 . Zjednoczeni próbują doprowadzić do remisu ale rezultat już się nie zmienia. Piotrkowianie na tle rywala w tym meczu prezentowali się dobrze , gra obu  zespołów wyrównana – niestety bez punktów.

Bramka dla Mlksu : Cezary Doręda 60'

Skład Zjednoczonych: Radkowski-Betliński M,Jaroński,Mańkowski B,Mańkowski P-Kuligowski,Hełminiak S,Lebioda,Hełminiak P,Walczak-Doręda.(na zmiany:Mikołajczak,Stępiński,Wdzięczny,Żak.)