Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

7:2 z LTP Lubanie (młodzicy)

• autor: kibic, 2009-06-03 14:02
Wysoką porażkę zanotowali młodzicy Zjednoczonych przegrywając z LTP Lubanie 7:2.Pierwsza część meczu to przewaga Zjednoczonych, ale młodzi piłkarze z Piotrkowa grają nieskutecznie. W 5 minucie nie strzelają karnego (Patryk Kozłowski). W 18 minucie Gospodarze wychodzą na prowadzenie – Zjednoczeni odpowiadają celnym trafieniem w 23 minucie. Końcówka pierwszej połowy to gol do szatni dla Gospodarzy, którzy wychodzą na prowadzenie 2:1.

Druga część meczu to wyrównana gra obu zespołów ale skuteczność znowu po stronie gospodarzy 2 kontry i 2 bramki i jest już 4:1 W 48 minucie podopieczni Piotra Ciesielskiego strzelają gola na 4:2 a 52 minucie Zjednoczeni strzelają 3 gola ale sędzia bramki nie uznaje ! Końcówka spotkania Zjednoczeni

grają 3 obrońcami co skutecznie wykorzystali Gospodarze strzelając jeszcze trzy gole i mamy 7:2 w Lubaniu

Powiem tylko tyle zabrakło nam szczęścia w tym spotkaniu graliśmy

nie skutecznie a gospodarze to wykorzystali Nasi zawodnicy walczyli do końca ale zabrakło już sił- widać po wyniku. Nie miałem 3 podstawowych zawodników w tym 2 obrońców i

pomocnika Marcina PIeścińskiego Cezarego Ulewicza i Jakuba Harędziaka – Piotr Ciesielski