Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Porażka ze Skórznem

• autor: AdminMLKS, 2009-08-23 18:08
Zjednoczeni Piotrków przegrali dzisiaj z druzyną Cheko Skórzno 2:3 (0:3). Obie bramki strzelił Przemysław Lebioda.

Zdecydowanie słaba w wykonaniu 1 połowa przesadziła o dzisiejszej porażce w której goscie zdobyli 3 bramki w odstępie 7 min. Te bramki trochę podłamały nasz zespół. Druga połowa to już zupełnie inaczej wyglądająca drużyna Zjednoczonych która cały czas atakowała czego efektem był faul w 65 min w polu karnym na Sewerynie Hełminiaku, jedenastke wykorzystał Lebioda, a kilka min póżniej zdobył kontaktową bramke. Do końca nasza drużyna atakowała lecz piłka nie chciała trafić do bramki gości mimo dogodnych sytuacji strzeleckich. Należy również podkreslić bardzo słabą prace sędziów którzy w kilku ewidentnych sytuacjach mogli podejmować inne decyzje..