Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Remis z Brześciem

• autor: AdminMLKS, 2009-09-26 20:28
Zjednoczeni Piotrków Kuj. zremisowali na wyjeździe z Łokietkiem Brześć Kuj. 2:2 (1:0). Bramki dla nas strzelili Lebioda Przemysław w (72) z karnego oraz Patryk Betliński w (84), dla Brześcia strzelali Rafał Lewandowski (20), Piotr Kłobukowski (87).

W pierwszej połowie gra była dosyć wyrównana lecz to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych ,niestety  nie udało się umieścić piłki w siatce raz gdy ta znalazła sie w bramce Brześcia sędzia nie uznał gola tylko odgwizdał pozycję spaloną. Gospodarze rzadko byli pod bramką Sebastiana Gawrońskiego lecz w 20 min musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale  Rafała Lewandowskiego. takim wynikiem zakończyła się I połowa. W drugiej mieliśmy rówież kilka sytuacji na strzelenie bramki i wyraźnie częściej atakowaliśmy, w 70 min w polu karnym piłke wypuszcza sobie Przemysław Lebioda jest ciągnięty za koszulkę i wywalcza rzut karny który pewnie sam wykorzystuje. W 86 min Zjednoczeni przeprowadzają kontrę Daniel Kuligowski podaje do niepilnowanego na 16 metrze Patryka Betlińskiego który strzela na 2:1. W końcówce meczu przed polem karnym Zjednoczonych zagranie ręką i rzut wolny mocne uderzenie piłka odbija się od muru myląc bramkarza ten wybija piłkę przed siebie do której dopada Piotr Kłobukowsk i w 87 min. ustala wynik na 2:2.