Aktualności

Przegrane derby młodzieży

• autor: AdminMLKS, 2009-11-08 19:41
Młodzież-Derby dla Radziejowa!!!!!!

Nasze dwie drużyny młodzieżowe nie zdołały wygrać swoich meczy derbowych ze Startem Radziejów i odniosły porażki.

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Radziejów 1-4 (0-3)

Skład: Lahuta, Domański, Ulewicz, Michalski, Baranowski, Dęrengowski, Dadzibóg, Kwieciński B, Wendziński, Wojciechowski, Nadzieja
Rezerwowi: Kozłowski, Depta, Królikowski, Kwieciński J ,Lewandowski
Bramki: Kozłowski

Trampkarze:

Początek meczu to bardzo wyrównana gra obydwu drużyn w 15 min bardzo dobrej sytuacji nie wykorzystuje Zdobych. Nasz zespól po tej sytuacji zaczął zdecydowanie lepiej grac. W 20min sam na sam z bramkarzem wychodzi Banasiak i strzela prosto w bramkarza. W 26min rzut rożny dla gości z Radziejowa nasi zawodnicy za słabo wybili piłkę i zawodnik drużyny przeciwnej technicznym strzałem z 15 metrów strzela bramkę  na 1-0.W 32min błąd w naszej obronie piłkarz gości wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem i strzela nam bramkę na 2-0.Taki wynik utrzymał sie do przerwy. Po przerwie nasi zawodnicy za wszelką cenę chcieli strzelić bramkę kontaktową w 45min sam na sam z bramkarzem wychodzi Zdobych i strzela obok bramki. Bardzo słaba skuteczność naszego zespołu. W 53min na 11 metrze piłkę przyjmuje Zdobych i nie trafia w bramkę. W 61min goście wychodzą z kontrą i strzelają nam bramkę na 3-0.Przez cały mecz bardzo dobrze w naszej bramce bronił Nawrocki który obronił z cztery 100 procentowe sytuacje gości. W 69min meczu Sędzia dyktuje dla nas rzut karny którego nie strzela Kozłowski. Mecz zakończył sie wynikiem 3-0. Nasi zawodnicy stracili fotel Vice lidera na rzecz Startu Radziejów i kończą rundę na 4 miejscu w tabeli ze stratą do drugiego miejsca jednego punktu.

Wypowiedz trenera po meczu:
„Powiem krotko i na temat w tym meczu ewidentnie brakowało nam szczęścia nie mogliśmy sie przełamać drużyna startu nie była od nas lepsza w pierwszej połowie stworzyli dwie sytuacje i dwie bramki a mieliśmy więcej i marnowaliśmy albo górą był bramkarz Gości, po przerwie nie miałem juz nic do stracenia graliśmy o wszystko ale nie mogliśmy strzelić a goście wykorzystali nasz błąd i strzelili 3 bramkę. Końcówce nie potrafimy strzelić karnego..nie mam pretensji do moich graczy ale jeżeli sie nie strzela to meczu sie nie wygra. Szkoda ze straciliśmy miejsce w tabeli ale trudno na wiosnę postaramy sie wrócić na pozycje wice lidera.”

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Radziejów 0-3 (0-2)

Skład:Nawrocki,Bogucki,Kaszubski,Wichliński,Krulikowski,Kowalski,Bęntkowski,Banasiak,Pieściński,Kocent,Zdobych
Rezerwowi: Szymański, Siarkowski, Wichliński K, Harendziak, Kozłowski

autor:gawron17