Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Porazka w Choceniu na zakończenie jesieni

• autor: AdminMLKS, 2009-11-11 19:53

Seria 9 spotkań bez porażki została przerwana. Nasi zawodnicy przegrali swój ostatni mecz w ten rundzie na wyjeździe z Unią Choceń 2-1 ( 2-0 ).

Relacja z meczu - Czytaj więcej....

Od początku spotkania no boisku przeważała drużyna z Chocenia. Zawodnicy mieli trudne warunki do gry. Boisko bardzo małe , nasiąknięte wodą. W 1 min dobra sytuacje mieli gospodarze ale Jaroński blokuje strzał na nasza bramkę. W 3min 1-0 dla gospodarzy długi wyrzut  z autu zawodnika piłka wpada bezpośrednio do bramki i sędzia po naradzie z bocznym uznaje bramkę 1-0. Nasza drużyna miała problem w pierwszych minutach wyjść z własnej połowy. W 9 min Lebioda oddaje pierwszy strzał w meczu głową ale broni bramkarz. W 13min groźnie z 17metrów strzelał Kuligowski.17minuta gry Hełminiak Seweryn strzela z 20 metrów ale pewnie broni bramkarz gospodarzy.19min meczu zawodnik gospodarzy strzela z 20 metrów nasz bramkarz pluje piłkę i na nasze szczęście napastnik nie zdążył dojść do piłki która wybijał Mańkowski B. 21min znowu daleki wrzut z autu ale Zieliński pewnie łapie piłkę. Od 22 minuty to nasi zawodnicy zaczęli przeważać na boisku. 30min rzut wolny na 20 metrze Doręda strzela tuż nad poprzeczką . 35min długa piłka do Lebiody, wychodzi bramkarz i Lebioda strzela wprost w niego. 38minuta Hełminiak Seweryn strzela z 20 metrów ale pewnie broni bramkarz. Ostatnie 10min pierwszej połowy to dominacja naszego zespołu. 43 min dobre dośrodkowanie w pole karne, Lebioda strzela z ostrego konta ale piłka mija bramkę. Minutę później dośrodkowanie z rzutu wolnego gospodarzy i zawodnik głową strzela nam bramkę na 2-0. 45minuta Hełminiak Seweryn ogrywa trzech zawodników w środku pola i strzela wprost w bramkarza. Taki wynik utrzymuje sie do przerwy. Po przerwie od razu dwie zmiany w naszym zespole na boisko weszli Betliński Patryk i Wdzięczny Krzysztof zastępując Kuligowskiego Daniela i Hełminiaka Piotrka. W 48min dobry strzał Hełminiaka Seweryna ale piłka po rykoszecie wychodzi na róg .Z rzutu rożnego bardzo dobre dośrodkowanie i Patryk Betliński głową przenosi piłkę nad poprzeczką. W 53min gospodarze wyszli z groźną kontra ale bardzo dobrze zachował sie  Kiciński. W drugiej połowie w środku pola gra bardzo sie zaostrzyła. W 57min dobre prostopadłe podanie Betlińskiego Patryka i Doręda Cezary z dużego konta nie trafia w bramkę. W 59 min faulowany na 18 metrze  Hełminiak Seweryn i Lebioda z rzutu wolnego strzela bramkę kontaktową 2-1. W 61min dośrodkowanie Wdzięcznego w pole karne ale Hełminiak Seweryn strzela głowa tuż nad poprzeczką. 64minuta brutalny faul Betlińskiego Patryka i dostaję żółtą kartkę. 66min na 20 metrze faulowany Hełminiak Seweryn i Jaroński z rzutu wolnego strzela niecelnie. 67min Wdzięczny z autu wrzuca piłkę  w pole karne piłka przechodzi wzdłuż bramki i Lebioda poślizgnął się i nie trafia w piłkę (trzeba dodać ze pod bramkami było błoto i bardzo grząsko). W 70min  napastnik  gospodarzy groźnie strzela z 25 metrów ale na nasze szczęście piłka mija bramkę. W 72min Kiciński brutalnie faluje zawodnika i dostaje żółtą kartę. W 74min zawodnik gospodarzy strzela z 25 metrów piłka odbija sie od poprzeczki i napastnik Unii dobija ale pewnie broni nasz bramkarz. W 76 min Jaroński dośrodkowuje piłkę w pole karne Lebioda strzela głową ale wprost w bramkarza. W 80min Jaroński strzela z 30metrów ale nie trafia w bramkę. 86min gospodarze mieli dobrą sytuacje do podwyższenia wyniku z rzutu rożnego ale zawodnik Unii fauluje naszego obrońcę. W 89min napastnik gospodarzy nie wykorzystał sytuacji sam na sam broni Zieliński. W 92min ten sam zawodnik wychodzi oko w oko z Zielińskim ogrywa go i nie dochodzi do piłki. W 93min strzał rozpaczy z 30metrów wykonuje Doręda. Sędzia kończy mecz i przegrywamy na wyjeździe z Unia Choceń i tracimy do Lidera rozgrywek 4 punkty.

Wypowiedz Trenera Tomasza Jarońskiego po meczu:

Niestety w dzisiejszym meczu nie udało nam sie wywieść korzystnego rezultatu. Co z tego że prowadziliśmy grę, ale nie przełożyło sie to na strzelanie bramek. Gospodarze głownie stwarzali zagrożenie po stałych fragmentach  gry. Już pierwszy daleki wrzut z autu zakończył sie golem. W  następnych minutach obie drużyny nie stwarzały dogodnych sytuacji strzeleckich. Dopiero w końcówce pierwszej połowy za sprawą aktywnego Seweryna Hełminiaka mogliśmy nieco odrobić straty ale zabrakło szczęścia. W drugiej połowie rzuciliśmy sie na rywala co przyniosło efekt w postaci bramki. Można  było pokusić sie o kolejne a strzały głową Patryka Betlińskiego i Seweryna Hełminiaka minęły światło bramki. Kolejne minuty to bardziej wyrównana gra, a gospodarze po przeprowadzonych kontrach mogli podwyższyć wynik meczu. Pomimo usilnych starań do ostatniego gwizdka dobrze prowadzącego zawody sędziego Karczewskiego nie udało nam sie odmienić losów meczu.

Skład: Zieliński, Mańkowski B., Mańkowski P., Kiciński, Betliński P. , Hełminiak P. , Hełminiak S. , Jaroński, Kuligowski, Doręda, Lebioda

Rezerwowi: Betliński Patryk, Walczak, Wdzięczny, Ornat, Kaszubski

Bramki: Lebioda

autor:gawron17