Nowy trener Wzgórza Raciążek!!!

• autor: gawron17, 2009-12-29 11:17
Nastąpiła zmiana na funkcji szkoleniowca Wzgórza Raciążek, które po rundzie jesiennej włocławskiej A klasy zajmuje ósme miejsce z 19. punktami na koncie.
Nowym szkoleniowcem został Krzysztof Dalkiewicz. Wychowanek Zdroju, który dotychczas pracował przede wszystkim z młodzieżą ciechocińskiego klubu. O zmianie szkoleniowca zadecydowały względy finansowe. Dotychczsaowy Michał Wilniewczyc nie wyraził bowiem zgody na obniżkę pensji.

Sadownik Waganiec- jak informowaliśmy wcześniej się wzmacnia.Do drużyny przyszli następni piłkarze po Marianie Komorowskim i Radosławie Morawskim .Do Wagańca przybyli Dawid Łopatowski (Lider Włocławek) Wojciech Winiecki i Piotr Nowak.

autor: ~ivan grożny 2009-12-29 21:59:18

avatar Ciekawe czy gargamela z ataku się pozbyli, to bylby ich najlepszy transfer.

autor: ~czaro 2009-12-30 16:12:18

avatar my tez mamy nowych chloakow;;;;;dziadek z koz i marek z leszcz

autor: AdminMLKS 2010-01-01 12:57:30

Profil AdminMLKS w Futbolowo Komentarze tylko dla zalogowanych.

autor: zjednoczony 2010-01-01 17:27:37

Profil zjednoczony w Futbolowo A ja wam mówie ze to bez sensu nie bedzie wpisów!!!!!!!!! tylko selekcjonujcie, nie rzucajcie wszystkich bo ten pomysł z "cenzurowaniem ich" był dobry!!!!!!  żeby tu nudy nie było jak kiedyś.

autor: bartek88 2010-01-01 19:26:07

Profil bartek88 w Futbolowo szkoda;/ teraz znów będzie nudno na stronie;pa tak to chociaż zawsze coś się działo;]