Tym razem z..

• autor: AdminMLKS, 2010-02-25 21:10
      Przed nami kolejny już szósty sparing Zjednoczonych przed rundą wiosenna. Tym razem podopieczni Tomasza Jarońskiego zagrają w niedzielę 28 lutego na wyjeździe w Sompolnie z miejscowym GKS Sompolno który występuje w lidze okręgowej - Konińskiej. Przeciwnik słabo spisywał sie w lidze i zajmuje ostatnie 16 miejsce w tabeli. Nasz zespół po udanym drugim meczu z IV ligowym Ziemowitem Osięciny będzie chciał odnieść kolejne zwycięstwo przed startem ligi która rusza już za niecały miesiąc. Powodzenia.

autor: ~asia 2010-02-26 12:58:10

avatar Co sie dzieje z naszym Gienkiem...Mam nadzieje ze bedzie teraz gral:*Czekam Gienu na Ciebie w Sompolnie:*Bedziemy razem razem razem

autor: ~gieny gienassssi 2010-02-27 07:45:45

avatar Niestety, Gienas ma teraz raperem zostać juz dogadał sie na trase po służewie i włocławku. Podobno przybrał pseudonim 50 Gienas:))) ale zastanawia sie nad Dj Herkules, dj razem. ale ma podobno bilety fatwić dla nas za darmoche.....

autor: ~kaczka 2010-02-27 12:10:52

avatar Bartek sorki ale nie przeprosiłem Cie na treningu za 2 siateczki, przepraszam i już więcej nie będę.

autor: SPBSPB 2010-02-27 14:33:42

Profil SPBSPB w Futbolowo www.Pomorska.pl/pilka

autor: ~gienek 2010-02-28 10:33:35

avatar gdzie sa włoski mojego dziurkinio:) slyszałam ze na treningu grzywke kochany Ci potargało:))) ta Twoja czuprynka:P