Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Minimalna Porażka!!!

• autor: gawron17, 2010-02-28 19:08
W kolejnym rozegranym meczu sparingowym podopieczni Tomasza Jarońskiego przegrali na wyjezdzie  z GKS Sompolno 3-2.(1-0)
Trener Tomasz Jaroński wystawił bardzo eksperymentalny skład na ten mecz.Pierwsze minuty spotkania to dominacja zespołu z Sompolna który stwarzał sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki.W 25 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze  po błędzie naszej obrony.Po stracie bramki nasz zespól zaczął śmielej atakowac na bramkę rywala.Niestety w pierwszej połowie nasz zespól nie stworzył sobie żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.Wynik do przerwy utrzymał się 1-0.Po przerwie na boisko weszli Tomasz Jaroński,Lebioda Przemek .Jerzy Walczak,Doręda Cezary, Mikołajczak Tomasz i Kamil Wojnowski.W 48min Wojnowski z boku bramki lobuje bramkarza i nasi piłkarze doprowadzają do wyrównania.W 50minucie brak komunikacji w obronie napastnik gości przejmuje piłkę i pięknym strzałem w okienko pokonuje naszego bramkarza i wyprowadza swój zespól na prowadzenie w tym meczu 2-1.Chwile pózniej bo w 55 minucie goście podwyzszaja wynik spotkania na 3-1.Nasza drużyna próbowała odrabiac straty ale to gospodarze stwarzali sobie nastepne sytuacje do strzelenia bramki na nasze szczeście ich nie wykorzystywali.Dopiero w 86minucie Wojnowski strzela bramkę kontaktową po asyscię Mikołajczaka.Niestety to wszystko na co było stac nasz zespól w tym spotkaniu.Zjednoczeni przegrali naspepny mecz kontrolny 3-2(1-0)W drużynie brakowało w dzisiejszym meczu Przemka Betlińskiego,Hełminiaka Piotra,Kicińskiego Marcina i Wdzięcznego Krzysztofa.

Skład:Gawroński,Ornat,Betliński M,Mańkowski P,Mańkowski B,Betliński Patryk,Hełminiak S,Kuligowski,Kaszubski,Lichmański,Majchrzak
zagrali również:Jaroński,Lebioda,Walczak,Wojnowski,Doręda
Bramki: Wojnowski 2