Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zootechnik Kołuda Wielka

Aktualności

Skromnie, ale zwycięsko!!!

• autor: AdminMLKS, 2011-04-23 19:43

MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski pokonali na wyjeździe drużynę Wzgórza Raciążek 2:1 (1:1). Bramki dla MLKS-u strzelili Lebioda Przemysław i Jaroński Tomasz.

Wyniki XIX kolejki Włocławskiej A klasy:

Unia Methurt Choceń - Łokietek Brześć Kujawski 4:1 (1:1)

Wypowiedź trenera Tomasza Jarońskiego po meczu:

" Nasza wygrana jest bardzo szczęśliwa bo z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na 3 punkty. Boisko było w fatalnym stanie i ciężko było grać szybko i składnie, lecz warunki do gry były takie same dla obu drużyn. Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych. My otworzyliśmy wynik po cudownej akcji Lebiody, który nie przez przypadek ma na koncie 17 trafień. Gospodarze byli z kolei groźni po wrzutkach w pole karne. W 45 minucie po rzucie rożnym gospodarze wyrównali. Druga połowa to koncert niewykorzystanych sytuacji przez Wzgórze. Aż trudno uwierzyć, że udało nam się dowieść wygraną do końca. Ciesze się z tego ze szczęście było w tym meczu przy nas i oczywiście z faktu, że mogłem choć odrobinę pomóc drużynie na boisku:) 3 punkty pojechały do Piotrkowa i basta!"

Bramki: Przemysław Lebioda, Jaroński Tomasz

Skład: Gawroński, Kiciński, Mańkowski, Małachowski, Betliński Przemysław (Jaroński 70'), Hełminiak P,  Stępiński, Kawczyński, Kuligowski, Lebioda, Kozłowski (Kaszubski 85')